KURUMSAL

Ürettiği kaliteli ırklarla, sağladığı müşteri memnuniyetiyle, sektöründeki başarısını aldığı kalite ve başarı ödülleriyle tescillemektedir. 

1972 yılında Bursa’da kurulan HasTavuk, sürekli gelişme, teknolojiye ayak uydurma ve sektörü yakından takip ederek gelişen bir anlayışa sahiptir. Bu anlayıştan yola çıkarak damızlık yumurtadan, yumurtalık ve etlik civcive, yarkadan, yem ve tavuk eti üretimine kadar tavukçuluğa dair her alanda hizmet etmektedir. HasTavuk Türkiye’de yumurtalık civciv üretiminin %70’ini karşılamaktadır. Aynı zamanda kuluçka kapasitesiyle tek çatı altında Avrupa ve Türkiye’nin en büyük damızlık firmasıdır.

Deneyim ve sahip olduğu tecrübesi ile bir ülkeye canlı hayvan ihracatını ilk kez yapan, hiç girilmeyen pazarlara giren, sektöründe en fazla ihracatı gerçekleştiren firma olmanın haklı gururunu taşımaktadır. Kaliteli ırklar üreterek, müşteri memnuniyeti sağlayarak, sektördeki başarılarını kalite ve başarı ödülleriyle taçlandırmaktadır. Ülke ekonomisine kattığı değerlerle birçok kurum ve kuruluş tarafından defalarca ödüllendirilen HasTavuk; kalitesi ve üstün başarısıyla Mükemmellik Ödülü’nü birçok kez Türkiye’ye kazandırmış tek firmadır.